Argirovi – rodinný dům, ve městě Byala v Bulharsku

Je to rodinný domek který se nachazí ve městečku Byala pobliž Varny. K dispozici jsou 2-3 lužkové pokoje s klimatizací a televizí. Je tam možnost parkovaní a vaření na zahradní kuchyňce. Doprava vlastní, lepší autem (1700 km od Prahy).

22 € / osoba

O městě

Byala Obec se nachází v centrální části bulharského pobřeží Černého moře. Severní a severozápadní hranice Dolní Chiflik / Varna Okres / sa na jihu a jihozápadní Nessebar / Burgas regionu /. Jeho území je 162 km2. Na národní úrovni, které pokrývají 0,15% území a 0,04% populace.

Obec obsahuje 6 měst: Byala, Gorica, str. Gospodinovo, Dyulino vesnice Popovich, s. Samotino.

Bílá obyvatel obce k 31. prosinci 2004 bylo 3356 lidí.

Administrativní centrum města Byala. Stejně tak je téměř stejná vzdálenost z obou krajských měst – Varna (50 km) a Burgas (70 km). Nejbližší město, vzdálenost 5 km, je Obzor, obec Nessebar.

Moderní krajina obce Byala lze charakterizovat jako kopcovitý. V západní a severní části obce se vztahuje východních svazích hory Kamchiyska. Tyto svahy sestupují mírně do moře se sklonem 2 až 5%. Nadmořská výška města Byala je 42 m

Pobřeží obce se vyznačuje kombinací skalnatém pobřeží, malých zátok a pláží pásy s písečnými dunami. Pobřeží je strmé a nerovnoměrné, což způsobuje vážné omezení na pláži potenciál, ale na druhé straně dělá to více atraktivní, který je cenným zdrojem turisty. Celková délka pláže je 14 300 m nebo asi 3% z celkové délky bulharského pobřeží Černého moře. Většina pláží jsou na východ, sever a jih expozice, která nabízí optimální podmínky pro více na slunci. Celková délka pláže je 6244 metrů, nebo asi 16% celkové délky pásu pláže, která se nachází na území Varna.

    Více foto